Samenstelling Raad van Commissarissen

R. (Rinse) de Jong RA (voorzitter)

(1948, Nederlandse nationaliteit, man)

Datum eerste benoeming: 16 mei 2012
Datum herbenoemingen: 2 april 2014 en 24 april 2018
Derde termijn loopt af in 2020
Lid van de
Belonings- & selectie/benoemingscommissie
Lid van de Audit Commissie (per 24 april 2018) 

Overige bestuursfuncties:

  • Bestuurslid Stichting Aandelenbeheer BAM Groep (einde termijn: 5 april 2019)
  • Bestuurslid Stichting Preferente Aandelen Wereldhave NV
  • Voorzitter Raad van Commissarissen Rabobank Arnhem en omstreken
  • Vice-voorzitter Raad van Toezicht Hogeschool van Amsterdam
  • Voorzitter Stichting Kunstcollectie Essent-Enexis
  • Lid bestuur Vereniging van toezichthouders van hogescholen

Drs. M.J. (Jolanda) Poots-Bijl RC

(1969, Nederlandse nationaliteit, vrouw)

Datum eerste benoeming: 1 september 2011
Datum herbenoemingen: 23 april 2013 en 30 maart 2017
Derde/laatste termijn loopt af op 21 maart 2019 (AvA)
Voorzitter van de Audit Commissie

Overige bestuursfuncties:

  • Chief Financial Officer Van Oord N.V.
  • Lid Raad van Commissarissen Blokker Holding B.V.
  • Bestuurslid Stichting ING Aandelen (mei-december 2018)

Ir. A.S. Visser

(1956, Nederlandse nationaliteit, man)

Datum eerste benoeming: 6 juli 2018
Eerste termijn loopt af in 2022
Lid van de Audit Commissie

Overige bestuursfuncties:

  • Lid Executive Advisory Council van RLG International Inc.

Ir. J.P.H.J. (Jean) Vermeire

(1944, Belgische nationaliteit, man)

Datum eerste benoeming: 1 oktober 2007
Datum herbenoemingen: 23 april 2010 en 2 april 2014
Datum aftreden: 24 april 2018 (AvA)
Lid van de Audit Commissie

Overige bestuursfuncties:

  • Onafhankelijk consultant gas en LNG
  • Kerndocent Energy Delta Institute
  • Ere-voorzitter International Group of LNG Importers (GIIGNL)

Mr. M.M. (Martika) Jonk

(1959, Nederlandse nationaliteit, vrouw)

Datum eerste benoeming: 1 oktober 2013
Datum herbenoeming: 30 maart 2017
Tweede termijn loopt af in 2021 (AvA)
Voorzitter van de
Belonings- & selectie/benoemingscommissie

Overige bestuursfuncties:

  • Of Counsel, CMS Derks Star Busmann N.V.
  • Lid Raad van Toezicht St. Antonius Ziekenhuis
  • Lid Raad van Toezicht St. Catharina Ziekenhuis (per 19 maart 2018)
  • Lid Raad van Commissarissen Heijmans N.V. (per 6 december 2018)

Dr. Ir. W.J.A.H. (Willem) Schoeber

(1948, Nederlandse en Duitse nationaliteit, man)

Datum eerste benoeming: 1 oktober 2013
Datum herbenoeming: 30 maart 2016 (AvA)
Tweede termijn loopt af in 2020 (AvA)
Lid van de Audit Commissie

Overige bestuursfuncties:

  • Consultant, Dr. Willem Schoeber Unternehmensberatung
  • Niet-uitvoerend lid Board of Directors, Neste Oyj (Helsinki, Finland)
  • Niet-uitvoerend lid Board of Directors Electrica SA (Boekarest, Roemenië) (tot 6 februari 2019)

Drs. D.J. (Dirk Jan) van den Berg (vicevoorzitter RvC)

(1953, Nederlandse nationaliteit, man)

Datum eerste benoeming: 1 oktober 2014
Eerste termijn loopt af in 2019 (AvA)
Lid van de
Belonings- & selectie/benoemingscommissie

Overige bestuursfuncties:

  • Voorzitter Raad van Bestuur Sanquin Bloedvoorziening
  • Voorzitter Atlantische Commissie
  • Lid Commissie Europese Integratie van het ministerie van Buitenlandse Zaken, Adviesraad Internationale Vraagstukken
  • Voorzitter Governing Board Europees Instituut voor Innovatie en Technologie (EIT) in Boedapest
  • Lid Raad van Commissarissen FMO (Nederlandse Financierings-Maatschappij voor Ontwikkelingslanden N.V.)
  • Lid van de Centrale Plancommissie (CPC)
  • Voorzitter van de Board van Tradesparent BV
  • Voorzitter van de Stichting Vrienden van het Orkest van de Achttiende Eeuw